نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) چگونه کار می کند؟

منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ، که به عنوان پشتیبان باتری نیز شناخته می شود ، در صورت خرابی منبع تغذیه معمولی یا افت ولتاژ به سطح غیرقابل قبول ، منبع تهیه پشتیبان را فراهم می کند. یو پی اس امکان خاموش و ایمن بودن کامپیوتر و تجهیزات متصل را فراهم می کند. اندازه و طراحی UPS تعیین می کند که چه مدت این نیروگاه را تأمین خواهد کرد.

توپولوژی UPS

توپولوژی های مختلف UPS سطح خاصی از حفاظت از برق را ارائه می دهند. یک UPS CyberPower به یکی از این سه توپولوژی تعلق دارد: آماده به کار ، تعاملی خط و تبدیل دوگانه.

آماده به کار

اساسی ترین توپولوژی UPS است. یک UPS آماده به کار در صورت بروز مشکلات برق معمولی مانند خاموشی ، ولتاژ برق یا افزایش ولتاژ ، از قدرت پشتیبان گیری باتری متوسل می شود. هنگامی که منبع برق ورودی پایین تر از سطح ولتاژ بی خطر افت می کند ، UPS به توان باتری DC تغییر می یابد و سپس آن را به برق AC برای اجرای تجهیزات متصل تبدیل می کند. این مدل ها برای لوازم الکترونیکی مصرفی ، رایانه های سطح ورودی ، سیستم های POS ، سیستم های امنیتی و سایر تجهیزات الکترونیکی اساسی طراحی شده اند.

قابلیت UPS DSS1500X-RT

تعاملی خط

یو پی اس تعاملی خط دارای فناوری است که به آن اجازه می دهد نوسانات جزئی قدرت (زیر ولتاژ و ولتاژ بیش از حد) را بدون تغییر به باتری اصلاح کند. این نوع UPS دارای ترانسفورماتور اتو ترانسفورمر است که ولتاژهای کم (به عنوان مثال ، خاموشی) و ولتاژهای بالاتر (به عنوان مثال متورم) را تنظیم می کند بدون اینکه بخواهید به باتری تغییر دهید. مدل های UPS تعاملی خط به طور معمول برای لوازم الکترونیکی مصرفی ، رایانه های شخصی ، سیستم های بازی ، الکترونیک سینمای خانگی ، تجهیزات شبکه و سرورهای ورودی به میانه استفاده می شوند. آنها در حین وقوع حوادث مانند خاموشی ، افت ولتاژ ، افزایش ولتاژ یا ولتاژ بیش از حد ، انرژی را تأمین می کنند.

این مطلب را از دست ندهید   دلایل صدای بیش از اندازه ups

تبدیل دوگانه

یو پی اس دوبرابر (آنلاین) بدون در نظر گرفتن شرایط برق ورودی ، برق کامل و تمیز ، تمیز و تقریباً کامل را فراهم می کند. این UPS انرژی ورودی AC را به DC و سپس به AC تبدیل می کند. سیستم های UPS با این فناوری 100 درصد از زمان با قدرت DC جدا شده کار می کنند و دارای زمان انتقال صفر هستند زیرا هیچگاه نیازی به تعویض ولتاژ DC ندارند. سیستم های UPS با تبدیل دوگانه برای محافظت از تجهیزات مهم IT ، نصب و راه اندازی مراکز داده ، سرورهای سطح بالا ، تاسیسات بزرگ مخابراتی و برنامه های ذخیره سازی ، و تجهیزات پیشرفته شبکه از آسیب های ناشی از خاموشی برق ، فشار ولتاژ ، افزایش ولتاژ ، طراحی شده اند. ولتاژ ، سنسور ولتاژ ، سر و صدای فرکانس ، تغییر فرکانس یا اعوجاج هارمونیک.

شکل موج خروجی UPS

سیستم های UPS CyberPower بسته به مدل بسته به مدل سینوسی یا خروجی شبیه سازی شده موج سینوسی دارند.

خروجی موج سینوسی

 بالاترین کیفیت خروجی شکل موج ، موج سینوسی است که نوسان صاف و تکراری در قدرت AC است. سیستم های UPS در سطح سازمانی ، قدرت موج سینوسی را برای کار با تجهیزات الکترونیکی حساس تولید می کنند. خروجی موج سینوس تضمین می کند که تجهیزات با استفاده از منبع تغذیه فعال PFC هنگام تعویض برق از انرژی به باتری خاموش نشوند.

خروجی موج شبیه سازی شده سینوسی

 یک موج خروجی موج سینوسی تقریبی با استفاده از مدولاسیون موج پالس برای تولید موج سینوسی پله ای و تقریبی برای تأمین انرژی باتری بیشتر برای تجهیزات که نیازی به خروجی موج سینوسی ندارند. فن آوری مورد استفاده برای تولید این نوع توان خروجی برای تولید ارزانتر است و در سیستم های UPS تعاملی و آماده به کار خط وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید   زمان اجرای برق UPS
0/5 (0 نقد و بررسی)