نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

SDC3000X-RT و نحوه ی عملکرد آن

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در سازمان یا محل کار خود برق قطع شده و کارهای اداری برای مدتی متوقف می شود. در بعضی حالت ها این قطعی برق مشکلاتی را به همراه دارد و ممکن است به کار ها و برنامه ها صدمات جدی وارد شود. به منظور رفع این مشکل شرکت فارتال یو پی اس را ساخته است تا در مواقع قطع برق، این دسنگاه به راحتی بتواند برق را تامین نماید. در این مقاله در رابطه با UPS SDC3000X-RT اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

یو پی اس چیست؟

منبع تغذیه بدون وقفه یا منبع برق اضطراری (UPS) یک دستگاه الکتریکی است که در صورت خراب شدن منبع تغذیه ورودی یا منبع تغذیه ، برق اضطراری را به بار منتقل می کند. یو پی اس با سیستم انرژی کمکی یا اضطراری یا ژنراتور آماده به کار تفاوت دارد زیرا از آنجایی که با تأمین انرژی ذخیره شده در باتری ها ، ابررساناها یا پروانه های فلزی ، حفاظت تقریباً لحظه ای را از قطع برق ورودی ایجاد می کند. مدت زمان مصرف باتری در اکثر منابع انرژی اضطراری نسبتاً کوتاه است (فقط چند دقیقه) اما برای شروع منبع آماده به کار یا خاموش کردن تجهیزات محافظت شده کافی است. این نوعی سیستم قدرت مداوم است.

https://ups-service.ir/wp-admin/post.php?post=673&action=edit

معرفی محصول

سری UPS تبدیل دوگانه Faratel Smart بر اساس On-line Double طراحی شده است فناوری تبدیل و می تواند موج سینوسی خالص را در خروجی مستقل از خط AC ورودی فراهم کند حتی در قطع برق نیز این قابلیت انجام پذیر است. این سری مجهز به سیستم پردازش میکرو پردازش هوشمند برای بررسی است (عملکرد صحیح UPS و یافتن خطاهای احتمالی در هر قسمت از UPS.) سری SDC-UPS برای سیستم های رایانه ای ، ابزارهای سنجش حساس ، ابزار دقیق آزمایشگاه ، تجهیزات پزشکی ، ارتباط از راه دور و یا هر قدرت دیگری و دستگاه های حساس قابل استفاده است.

این مطلب را از دست ندهید   دستگاه UPS چگونه از کامپیوتر ها محافظت می کند؟

ویژگی های باتری

مدیریت باتری با استفاده از الگوریتم های مورد استفاده در شارژ باتری و تخلیه امکان پذیر است در کنار این قابلیت این دستگاه مجهز به شارژر سوئیچینگ می باشد که نتیجه ی این عملکرد به صورت زیر می باشد:

 • lifetime طول عمر باتری تمدید می شود
 • rip موج فعلی در طول سطح حداقل سطح خود است
 • char شارژ خودکار باتری در حالت آماده به کار UPS
 • شروع دستگاه
 • button شامل دکمه تست برای بررسی اینکه UPS کار می کند یا خیر
 • به درستی در صورت عدم ولتاژ خط AC

قابلیت بررسی دمای اطراف

یکی از قابلیت های ویژه ی این دستگاه این است که UPS مدیریت دما دارد و می تواند دمای مختلف را اندازه گیری می کند. قطعات داخلی این دستگاه نیمه رسانا بوده و دما را محاسبه می کند. این قابلیت به منظور تنظیم درجه حرارت اتصالات به منظور محافظت از دستگاه می باشد.

کم مصرف بودن این دستگاه

راندمان بالا consumption مصرف باعث کم مصرف بوده این دستگاه می شود و نتیجه ی آن کاهش هزینه می باشد. در کنار این قابلیت می توان به loss نیز اشاره کرد که می تواند از دست دادن حرارت را کم کند که باعث افزایش عمر می شود.

سیستم محافظت از بار

در این دستگاه به راحتی می توان از بار ها و ولتاژ ها محافظت نمود و ان ها را مدیریت کرد. این سیستم به راحتی می تواند از بار UPS در برابر خط AC ورودی دو فاز، در برابر دفع بیش از حد ، محافظت از بارهای UPS در برابر صاعقه ، سنبله و افزایش، محافظت از فید برگشت به ورودی را در حالت باتری ، محافظت در برابر تغییرات ولتاژ خروجی خارج از محدوده و تغییرات ولتاژ و فرکانس ورودی محافظت نماید.

این مطلب را از دست ندهید   VS تنظیم کننده ولتاژ خودکار

مشخصات کلی

 • تبدیل آنلاین دو خط هوشمند
 • فناوری IGBT
 • امکان کار با ژنراتور
 • امکان حذف صداهای EMI و RFI
 • بازدهی بالا
 • مجهز به میکروکنترلر هوشمند
 • مدیریت باتری مجهز به شارژر سوئیچینگ
 • متغیرهای ولتاژ خروجی بسیار کم حدود 1٪ پوند
مدل SDC3000X-RT
تکنولوژی On-Line Double Conversion
توان نامی 3000VA

2100Watt

ولتاژ نامی Full Load: 160~300VAC

Half Load: 110~300VAC

ولتاژ 220VAC±20%
ماکزیمم جریان 16A
فرکانس 50±3Hz
فاز تک فاز
ولتاژ در حالت برق شهری Pure Sine Wave 220VAC±1%
جریان 13.6A
نوع باتری سیلد اسید بدون نیاز به نگهداری و سرویس
ولتاژ باتری 96VDC

0/5 (0 نقد و بررسی)