نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

UPS DSS3000X-RT و نحوه ی عملکرد آن

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در سازمان یا محل کار خود برق قطع شده و کارهای اداری برای مدتی متوقف می شود. در بعضی حالت ها این قطعی برق مشکلاتی را به همراه دارد و ممکن است به کار ها و برنامه ها صدمات جدی وارد شود. به منظور رفع این مشکل شرکت فارتال یو پی اس را ساخته است تا در مواقع قطع برق، این دسنگاه به راحتی بتواند برق را تامین نماید. در این مقاله در رابطه با UPS DSS3000X-RT اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

یو پی اس چیست؟

منبع تغذیه بدون وقفه یا منبع برق اضطراری (UPS) یک دستگاه الکتریکی است که در صورت خراب شدن منبع تغذیه ورودی یا منبع تغذیه ، برق اضطراری را به بار منتقل می کند. یو پی اس با سیستم انرژی کمکی یا اضطراری یا ژنراتور آماده به کار تفاوت دارد زیرا از آنجایی که با تأمین انرژی ذخیره شده در باتری ها ، ابررساناها یا پروانه های فلزی ، حفاظت تقریباً لحظه ای را از قطع برق ورودی ایجاد می کند. مدت زمان مصرف باتری در اکثر منابع انرژی اضطراری نسبتاً کوتاه است (فقط چند دقیقه) اما برای شروع منبع آماده به کار یا خاموش کردن تجهیزات محافظت شده کافی است. این نوعی سیستم قدرت مداوم است.

SDC3000X-RT و نحوه عملکرد

معرفی محصول

سری UPS سری Faratel Digital Smart مبتنی بر فناوری خط تعاملی طراحی شده است و می تواند موج خروجی سینوس خالص و مستقل از ورودی AC ورودی حتی در خرابی برق را فراهم کند. سری فاراتل DSS مجهز به سیستم پردازش میکرو پردازش هوشمند برای بررسی عملکرد صحیح UPS و یافتن خطاهای احتمالی در هر قسمت از آن است. سری DSS برای سیستم های رایانه ای ، دستگاه های پزشکی ، ارتباط از راه دور یا هر دستگاه حساس به قدرت دیگر طراحی شده است.

این مطلب را از دست ندهید   عملکرد UPS SFR3000-DT

کم مصرف بودن این دستگاه

راندمان بالا consumption مصرف باعث کم مصرف بوده این دستگاه می شود و نتیجه ی آن کاهش هزینه می باشد. در کنار این قابلیت می توان به loss نیز اشاره کرد که می تواند از دست دادن حرارت را کم کند که باعث افزایش عمر می شود.

کاهش صدا

یکی از قابلیت های مهم این دستگاه این است که مجهز به میکروکنترلر هوشمند و سیستم راه اندازی مجدد هوشمند می باشد و به راحتی می تواند با استفاده از این دو قابلیت برق را تولید نماید. در این دستگاه الگوریتم های کنترل محافظت پیچیده UPS مناسب وجود دارد که امکان حذف EMI و RFI را فراهم می نماید. لازم به ذکر است که این دستگاه بدون سر و صدا این عملکرد را انجام می دهد. همچنین این دستگاه به راحتی می تواند صداهای حالت معمول را کمتر از 50db کاهش دهد

ویژگی های باتری

مدیریت باتری با استفاده از الگوریتم های مورد استفاده در شارژ باتری و تخلیه امکان پذیر است در کنار این قابلیت این دستگاه مجهز به شارژر سوئیچینگ می باشد که نتیجه ی این عملکرد به صورت زیر می باشد:

  • lifetime طول عمر باتری تمدید می شود
  • rip موج فعلی در طول سطح حداقل سطح خود است
  • char شارژ خودکار باتری در حالت آماده به کار UPS
  • شروع دستگاه
  • button شامل دکمه تست برای بررسی اینکه UPS کار می کند یا خیر
  • به درستی در صورت عدم ولتاژ خط AC
  • نشان دادن سطح باتری
  • مجهز به اتصال باتری خارجی برای طولانی شدن عمر باتری
این مطلب را از دست ندهید   منبع تغذیه بدون وقفه یا UPS

ذخیره ی اطلاعات در یو پی اس

ذخیره ی اطلاعات نیز با استفاده از قابلیت های ویژه ای امکان پذیر است و به راحتی می تواند اطلاعات مهم شما را ذخیره نماید. این دستگاه به راحتی می تواند تمام سرورها را خاموش کرده و تمام اطلاعات را ذخیره کنید تا در صورت نیاز به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. این قابلیت حتی در شرایط بحرانی نیز قابل اجرا است.

مشخصات کلی

مدل DSS3000X-RT
تکنولوژی Line-interactive
توان نامی 3000VA

3000Watt

ولتاژ نامی 220
ولتاژ 70%LOAD(150~170 VAC), 100%LOAD(170~270 VAC)
ماکزیمم جریان 20A
فرکانس 50±3Hz or ±5Hz
فاز تک فاز
ولتاژ در حالت برق شهری Pure Sine Wave 220VAC±1%
جریان 13.63A
نوع باتری سیلد اسید بدون نیاز به نگهداری و سرویس
ولتاژ باتری 96VDC
باتری خارجی مجهز به کانکتور باتری خارجی
درجه حرارت 0 ~ 40 درجه سانتی گراد
وزن خالص (کیلوگرم) 14.7
وزن حمل و نقل (کیلوگرم) 17.2

0/5 (0 نقد و بررسی)