نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

UPS DSS1 1500B-RT و قابلیت آن

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در سازمان یا محل کار خود برق قطع شده و کارهای اداری برای مدتی متوقف می شود. در بعضی حالت ها این قطعی برق مشکلاتی را به همراه دارد و ممکن است به کار ها و برنامه ها صدمات جدی وارد شود. به منظور رفع این مشکل شرکت فارتال یو پی اس را ساخته است تا در مواقع قطع برق، این دسنگاه به راحتی بتواند برق را تامین نماید. در این مقاله در رابطه با UPS DSS1 1500B-RT اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

معرفی محصول

سری UPS سری Faratel Digital Smart مبتنی بر فناوری خط تعاملی طراحی شده است و می تواند موج خروجی سینوس خالص و مستقل از ورودی AC ورودی حتی در خرابی برق را فراهم کند. سری فاراتل DSS مجهز به سیستم پردازش میکرو پردازش هوشمند برای بررسی عملکرد صحیح UPS و یافتن خطاهای احتمالی در هر قسمت از آن است. سری DSS برای سیستم های رایانه ای ، دستگاه های پزشکی ، ارتباط از راه دور یا هر دستگاه حساس به قدرت دیگر طراحی شده است.

عملکرد UPS DSS3000X-RT

قابلیت های پیشرفته

یکی از بهترین سیستم های موجود این دستگاه می باشد که مجهز به میکروکنترلر پیشرفته Watchdog بوده است و با این قابلیت توانسته اطمینان بالا را ایجاد نماید. همچنین این سیستم یک سیستم کاملاً دیجیتال کنترل شده است که در کنار این قابلیت ها می توان به توانایی کار با ژنراتور و قابلیت تنظیم خوب نیز اشاره نمود و ولتاژ برق را تنظیم و تثبیت نماید. کار با این دستگاه بسیار آسان است و به راحتی می توانید از عملکرد هوشمندانه ی آن استفاده کنید. همچنین این دستگاه به راحتی می تواند در فرکانس های 3HZ یا 5HZ ± عملکرد مناسبی را اجرا نماید.

این مطلب را از دست ندهید   7 علت شایع خرابی یو پی اس

ویژگی ها و مزایا

در این ستگاه الگوریتم های کنترل محافظت پیچیده UPS مناسب وجود دارد که امکان حذف EMI و RFI را فراهم می نماید. لازم به ذکر است که این دستگاه بدون سر و صدا این عملکرد را انجام می دهد. این دستگاه به راحتی می تواند صداهای حالت معمول را کمتر از 50db کاهش دهید. اصولا این دستگاه برای پزشکی ، ارتباط از راه دور یا هر نوع دیگر طراحی شده است. در این دستگاه فن قرار گرفته است که به راحتی می توان کنترل سرعت فن و تنظیم آن را در دست گرفت.

قابلیت های اتصال

قابلیت های هوشمند این دستگاه بسیار ویژه است به صورتی که مجهز به درگاه هوشمند RS232 و همچنین مجهز به درگاه USB هوشمند می باشد. این دستگاه شامل نرم افزار UPSwing Pro برای کنترل و نظارت بر UPS ، صرفه جویی در خودکار فایلهای باز و خاموش کردن سیستم عامل و UPS در وقایع مهم است. همچنین این دستگاه بسیار کم وزن و کم جا می باشد و روی صفحه این دستگاه شامل دکمه تست برای بررسی اینکه آیا UPS به طور صحیح و بدون ولتاژ خط AC کار می کند قرار گرفته است.

ویژگی های باتری

مدیریت باتری با استفاده از الگوریتم های مورد استفاده در شارژ باتری و تخلیه امکان پذیر است یکی از قابلیت های ویژه ی این دستگاه این است که قابلیت تشخیص قطع ارتباط باتری را نیز دارد. نتیجه ی این عملکرد به صورت زیر می باشد.:

  • lifetime طول عمر باتری تمدید می شود
  • button شامل دکمه تست برای بررسی اینکه UPS کار می کند یا خیر
  • به درستی در صورت عدم ولتاژ خط AC
  • شروع دستگاه
  • مجهز به کانکتور باتری خارجی
  • شامل شارژر حالت سوئیچ
  • شارژ خودکار باتری در حالت آماده به کار UPS
  • دارای باتری های سرب و اسید درزگیر
این مطلب را از دست ندهید   UPS DSS2000X-RT و نحوه ی عملکرد

سیستم محافظت از بار

در این دستگاه به راحتی می توان از بار ها و ولتاژ ها محافظت نمود و ان ها را مدیریت کرد. این سیستم به راحتی می تواند از بار UPS در برابر خط AC ورودی دو فاز، در برابر دفع بیش از حد ، محافظت از بارهای UPS در برابر صاعقه ، سنبله و افزایش، محافظت از فید برگشت به ورودی را در حالت باتری ، محافظت در برابر تغییرات ولتاژ خروجی خارج از محدوده و تغییرات ولتاژ و فرکانس ورودی محافظت نماید.

0/5 (0 نقد و بررسی)