نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

جلوگیری از خرابی باتری برای اطمینان از اینکه سیستم های متصل شما همیشه فعال و کار می کنند، کلیدی است. در حالی که باتری‌ها اغلب نشانه‌هایی از خرابی قریب‌الوقوع را نشان می‌دهند، همچنین ممکن است بدون هیچ هشداری از کار بیفتند و بار بحرانی شما محافظت نشود. تعویض باتری یو پی اس در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

تعویض باتری یو پی اس

تعویض باتری یو پی اس و علائم هشدار اولیه

اکثر سیستم های پشتیبان باتری دارای یک هشدار باتری کم هستند که قبل از از بین رفتن باتری به شما هشدار می دهد. UPS خودآزمایی های دوره ای را انجام می دهد، سپس زمانی که باتری به پایان عمر خود نزدیک می شود، سیگنالی را ارسال می کند، معمولاً از طریق چراغ نشانگر یا صدای زنگ. یو پی اس هایی که دارای سیستم نظارت هستند نیز ممکن است هشدارهای ایمیلی یا متنی ارسال کنند.

یافته‌های تعمیر و نگهداری پیشگیرانه (PM)

درگیر شدن در سرویس‌های منظم، تکنسین‌های آموزش دیده را قادر می‌سازد تا باتری‌ها را بازرسی کنند، مشکلات را شناسایی کنند و خوانش‌های باتری را ارزیابی و مقایسه کنند تا اطمینان حاصل شود که UPS شما در وضعیت کارکرد مناسب خود باقی می‌ماند. سپس تکنسین‌ها می‌توانند توصیه‌های تخصصی در مورد نحوه حفظ سلامت مداوم باتری ارائه دهند، و همچنین توصیه می‌کنند که بهترین گزینه تعویض باتری‌ها باشد.

تخلیه زودهنگام

یکی دیگر از علائمی که نشان می دهد باید باتری های یو پی اس خود را تعویض کنید، این است که شارژ شدن و/یا تخلیه خود به خود زودتر از حد معمول طول بکشد.

این مطلب را از دست ندهید   مدت کارکرد یو پی اس

رفتار غیرعادی

زمانی که باتری‌ها به پایان عمر مفید خود نزدیک می‌شوند، اغلب علائمی مانند آلارم‌های تکراری، چشمک زدن چراغ‌های پانل و نمایشگرهای ترمینال غیرعادی را نشان می‌دهند که نشان می‌دهد تعویض آن الزامی است.

سن بالا و تعویض باتری یو پی اس

از آنجایی که سازنده ها روی باتری ها مهر تاریخ می گذارند، همیشه می توانید سن دقیق آنها را بگویید. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، طول عمر باتری می تواند به طور قابل توجهی بر اساس عوامل محیطی و سایر عوامل متفاوت باشد. در بیشتر موارد، می توانید انتظار داشته باشید که باتری های UPS VRLA حداکثر سه تا چهار سال عمر کنند. برای جلوگیری از خرابی و خرابی پرهزینه، عاقلانه است که باتری هایی را که به این سن نزدیک می شوند، به طور فعال جایگزین کنید.

اتصال کوتاه

زمانی که سیستم باتری شما دیگر نمی تواند حداقل 80 درصد ظرفیت نامی خود را تامین کند، این یک نشانه قوی است که باتری نیاز به تعویض دارد. به طور معمول، زمانی که به این درصد برسد، فرآیند پیری بسیار سریع تسریع می‌شود و باتری را در برابر خرابی فوری آسیب‌پذیر می‌کند.

تعویض باتری های یو پی اس خود با برق یکپارچه

صرف نظر از نوع، اندازه یا کاربرد یو پی اس شما، تعویض باتری ها یک جنبه ضروری برای نگهداری دستگاه است. درگیر شدن در PM های معمولی به افزایش طول عمر باتری، جلوگیری از خرابی پرهزینه و در نهایت صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می کند. به عنوان یک ارائه دهنده ملی تجهیزات و خدمات حیاتی برق، Unified Power طیف گسترده ای از خدمات باتری، از جمله تعویض کامل و جزئی، تست بانک بار، و حذف و بازیافت را ارائه می دهد.

این مطلب را از دست ندهید   از کار افتادن سیستم UPS

ما همچنین باتری های جایگزین یو پی اس را برای همه تولید کنندگان بزرگ و همچنین سخت افزارهای متفرقه برای اطمینان از اتصالات قابل اعتماد ذخیره می کنیم. کلیه خدمات توسط تکنسین های ماهر آموزش دیده و مطابق با استانداردهای IEEE و سایر استانداردهای ایمنی انجام می شود. یک جایگزین مقرون به صرفه برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی، مشتریان Unified Power معمولاً 20٪ در قراردادهای تعمیر و نگهداری خود صرفه جویی می کنند.

بیشتر بدانید: مشخصات یو پی اس CyberPower CP1500PFCLCD

0/5 (0 نقد و بررسی)