نمایندگی تعمیر یو پی اس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

کجا به واحدهای UPS در خانه خود نیاز داریم؟

بازار UPS بسیار متنوع است. می توانید واحدهای کوچک دسک تاپ طراحی شده برای نگه داشتن یک کامپیوتر دسک تاپ سبک را به مدت 10 دقیقه پیدا کنید، یا واحدهای اندازه فریزر مستقر در مراکز داده را برای کنترل یک سرور سرور در یک طوفان مستقر کنید.

به همین ترتیب، می توان از صد دلار برای یک واحد ارزان قیمت UPS تا هزاران دلار هزینه کرد. مهمترین گام در انتخاب و خرید فرآیند خرید یو پی اس این است که قبل از خرج کردن پول نقد بدست آمده خود برای خرید وسایلی که بیش از حد (یا بدتر از آن، نیرو کمتری دارند) برای وضعیت خود بنشینید و نیازهای خود را مشخص کنید.

بررسی دستگاه های داخل منزل

ابتدا به همه سیستم های موجود در خانه یا محل کار خود فکر کنید که در صورت قطع شدن برق یا هر دو، به اینترنت وصل بمانند و نیاز به حفاظت گسترده از برق دارند. هر خواننده تنظیم متفاوتی خواهد داشت، به عنوان مثال، ما قصد داریم از خانه خود به عنوان الگویی استفاده کنیم تا به شما کمک کند در مورد تمام نیازهای مختلف برق در یک مکان مسکونی معمولی فکر کنید.

وجود ups برای رایانه شما

بارزترین سیستم رایانه رومیزی شماست. در مورد ما، ما دو رایانه رومیزی در خانه خود داریم – یکی در دفتر خانه و دیگری در اتاق بازی کودک.

کمتر واضح است، اما هنوز هم مهم است، هر سیستم رایانه ای ثانویه مانند سرور رسانه خانگی یا دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه برای پشتیبان گیری محلی استفاده می شود. در مورد ما، ما یک سرور رسانه / سرور پشتیبان در زیرزمین داریم.

این مطلب را از دست ندهید   اهمیت قدرت محافظت کامپیوتر

آیا علاوه بر رایانه های اصلی و رایانه های کمکی، دستگاه های الکترونیکی دیگری نیز وجود دارند که بخواهید از آنها در برابر قطعی برق محافظت کرده و به صورت آنلاین نگه دارید؟ در مورد ما همچنین یک مودم کابل، روتر و گره Wi-Fi داریم که می خواهیم از آن در مقابل اتلاف برق محافظت کنیم. به عنوان مثال معادل “خاموش کردن خوب” برای مودم کابلی وجود ندارد، اما مودم کابلی خاص ما بسیار کوچک است و پس از قطع برق نیاز به تنظیم مجدد دستی دارد. اتصال آن به یک واحد UPS در نزدیکی هزینه کمتری را به نیازهای UPS ما اضافه می کند اما اطمینان حاصل می کند که قطعی های کوچک برق که در هنگام وزش باد شدید و طوفان های تابستانی اتفاق می افتد، شما را به سمت گنجه داده ها برای تنظیم مجدد چیز لعنتی نمی کشاند.

0/5 (0 نقد و بررسی)